Eterna Koolituskeskus – täiendkoolituse keskus

Uued teadmised igale maitsele!

Populaarsed koolitused

Palju koolitusi mitmesugustes valdkondades

Vali koolituse valdkond

Enam kui 20 000 inimese elu on tänu Eterna Koolituskeskusele juba muutunud

Täiskasvanutele

Erialane koolitus

Võimalus õppida uus eriala ja saada nõutud spetsialistiks

Täiskasvanutele

Koolitused

Aitavad omandada lisateadmisi ja -oskusi konkreetsel erialal või sellega seotud valdkondades

Lastele

Huvikool

Palju võimalusi lapse teadmiste täiendamiseks ja harmoonilise arengu toetamiseks

Aitame Sul valida!

Saada meile päring. Võtame Sinuga ühendust, tutvustame lähemalt õppekavu ja aitame Sul valida sobiva koolituse.

Miks valida Eterna Koolituskeskus?

Meie keskus on pälvinud rohkem kui 20 000 inimese usalduse üle kogu maailma. Juhtivad ettevõtted kasutavad meie õppekavu oma töötajate koolitamiseks, et nende oskused püsiksid ajakohastena

Meie eelised:

Personaalne suhtumine ja individuaalsed lahendused

kvalifitseeritud ja kogenud koolitajad

Tõhusad tänapäevased meetodid ja uuenduslikud õppekavad, mis keskenduvad praktikale ja tagavad erialase edu

Mugavad õppevormid: kontaktõpe või e-õpe, individuaalne või rühmakoolitus

Taskukohased hinnad ja soodsad partnerite pakkumised

Koolituse läbimisel tunnistus riiklikult kinnitatud vormil

Eterna Koolituskeskus läbis 2022. aastal edukalt Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise hindamise.

Eterna Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

93% meie keskuses koolituse läbinutest ütlevad, et me aitasime neil eesmärke saavutada

Klientide tagasiside

Õppisin sellel koolitusel enda jaoks palju kasulikku ja huvitavat. Mulle meeldis koolitusel kõik! Igas tunnis sain uusi teadmisi nii teoorias kui ka praktikas. Ma sain teada, kuidas luua veebilehti, milliseid programme kasutada ja kuidas neid kasutada ning palju muud. Tänu praktikale võin nüüd julgelt uusi töid oma portfooliosse lisada. Ma ei kahetse, et otsustasin sellele koolitusele registreeruda, sest koolituse lõpus sain aru, et tahan ka edaspidi veebilehti arendada. Koolitaja selgitas kõike lihtsasti ja arusaadavalt, vajadusel kordas öeldu üle ja tutvustas ka kasulikke vahendeid. Õppekava on samuti hästi üles ehitatud, lihtsamast keerulisema poole.
Aitäh teile! Koolitus oli väga kasulik. Mulle meeldis e-õppe võimalus. Julia on suurepärane ja kannatlik juhendaja, eriline tänu talle.
Natalja MakLaospetsialisti koolitus
Read More
Suur tänu teile asjaliku, huvitava ja põhjaliku koolituse eest. Õppekava on üles ehitatud selgelt ja arusaadavalt. Sain palju teadmisi ja nautisin õppimist. Materjali anti edasi väga ladusalt ja asjalikult. Keerulisi teemasid selgitati võimalikult lihtsasti. Saadud teadmised on uuel töökohal juba marjaks ära kulunud. Mulle meeldis, kuidas Inessa Klimanskaja meile teadmisi edasi andis ja protsessist arusaamise lihtsamaks tegi. Elulised näited ja lood aitavad õppijal loogilisi seoseid luua ning innustavad teda edaspidi iseseisvalt arenema. Inessa Klimanskaja on väga andekas koolitaja! Suur tänu teile, Inessa Klimanskaja!!! Imetlen ja tunnustan Teie õpetamisoskust!
Natalja IlistratovaLaospetsialisti koolitus (2023)
Read More
Koolitusel oli üsna palju huvitavat ja arusaadavat metoodilist materjali elektroonilisel kujul ja paberil, mida saab ka tulevikus kasutada. Väga huvitav koolituse ülesehitus, kus sai vaadata veebiülekandeid vabal ajal, mis on väga oluline erinevate töö- ja puhkeaja graafikute puhul. Aitäh jagatud teadmiste eest! Oli väga meeldiv teie juures õppida. Koolitus oli korraldatud väga heal tasemel. Inessa on kõige positiivsem õpetaja, keda ma kunagi kohanud olen. Tahaksin tänada spetsialiste, kes korraldasid ja viisid ellu selle suurepärase koolituse. Mulle avaldas muljet nende tõhusus, igasuguste probleemide kiire lahendamine, tähelepanelikkus ja sõbralikkus, ja loomulikult asjatundlik õpetamine.
Anna StreletsProjektijuhtimise koolitus (2023)
Read More
Mulle meeldis see, et kõik koolitajad olid suure praktilise kogemusega. Koolituse käigus oli alati võimalik saada juhendajatelt asjalikku tagasisidet. Kõiki teoreetilisi materjale ja vahendeid saab kasutada ka praktikas. Teabe ja vahendite paljusus ja mitmekesisus pakub rohkelt võimalusi selleks, et teha oma tööd edaspidi süstemaatilisemalt. Koolitus annab võimaluse luua projekte ilma mallideta. On näha, et koolitus on juba n-ö sisse töötatud. Õppekava on koostatud selgelt ja koolitajad on oma ala professionaalid.
„Objektide projekteerimine ja kujundamine AUTOCADis“ on huvitav ja sisukas koolitus. Sain palju uut teada nii AUTOCADi kui ka CNC-süsteemi kohta, mis tuleb minu erialal kasuks. Soovitan koolitajat Julia Tokarevat, kes selgitab kõike täpselt ja arusaadavalt. Tänu sellele on materjali lihtsam omandada.
Suur tänu kasuliku koolituse eest! Õppisin koolitusel palju huvitavat!
JelenaUX/UI-disaineri koolitus
Read More
Jäin koolitusega väga rahule. Sain põhiteadmised UX/UI-disaini, andmebaasi koostamise ja veebilehe WordPressis loomise kohta, kasutades pluginat elementor. Lisaboonusena tutvusin erinevate programmidega, mida veebiarendajad kasutavad. Jäin koolituse korraldusega rahule. Aleksandr on väga hea õpetaja. Seletas kõike selgelt ja arusaadavalt. Suur tänu!
Koolitus oli äärmiselt intensiivne🔥. Ma ei kujuta ette, kuidas oleksin hakkama saanud, kui oleksin pidanud töö kõrvalt õppima. See oli väga kasulik koolitus. Suur tänu!
Mulle meeldis koolitus väga. Lihtsalt suurepärane koolitaja, kes selgitab kõike lihtsasti ja arusaadavalt. Enne seda koolitust ei teadnud ma veebiarendusest midagi, aga nüüd olen juba päris osav ja võin täiesti iseseisvalt selles suunas edasi tegutseda.
See ei ole minu elu esimene koolituskogemus, kuid nii rahule ei ole ma ühegi koolitusega varem jäänud. Ootasin igat tundi suure põnevusega ega tahtnud kuidagi tundi lõpetada, olles valmis üha jätkama ja jätkama. Pean Jelenat kiitma selle eest, et ta ei lõpetanud mitte kordagi tundi lihtsalt sellepärast, et aeg sai otsa. Meie iga kohtumise lõpuks sain põhjaliku arusaama käsitletavast teemast. Koos edasiantava kogemusega sain ma igast tunnist soojust, rõõmu ja sametist rahu. Jelena selgitab teadmiste tuuma lihtsate sõnadega, tehes õiges kohas pause ja tuues elulisi näiteid, ning jagab heldelt huvitavat materjali. Eriline tänu läheb Jelenale selle eest, kui taktitundeliselt ta osutab ebatäpsustele, teeb delikaatselt märkusi ja lisab õigeid parandusi, põhjendades, miks on parem teha nii ja mitte naa. Mul ei olnud ühtegi küsimust, millele ma ei oleks saanud ammendavat vastust – see on lihtsalt fantastiline! Olen tänulik tõeliselt siira huvi eest minu kui õpilase vastu. Aitäh, et andsite edasi puhtaid vibratsioone. Jelenaga on tõeliselt suur rõõm koos õppida! Kindlasti tahan seda korrata! Tuhat tänu ja me kohtume veel.
KirillEesti keele kursus
Read More
Koolituse peamine eelis on see, et see võimaldab tulemuslikult kasutada olemasolevaid oskusi ja omandada neid teadmisi, millest veel vajaka on. Meelde jäi väga palju suhtlemist ja personaalne suhtumine igasse õppijasse.
OlesjaEesti keele kursus
Read More
Parandasin oma eesti keele oskuse taset. Suur tänu selle eest õpetajale. Tunnid olid vaheldusrikkad ja huvitavad. Meil oli väga tore rühm, väga sõbralik õhkkond.
JelenaEesti keele kursus
Read More
Sooritasin eksami õppimise ajal. Kõik oli väga heal tasemel!
OlgaEesti keele kursus
Read More
Täiustasin oma eesti keele oskust ning sain palju huvitavat teada Eesti ajaloo ja kultuuri kohta (eriti Saaremaa ja Hiiumaa kohta). Õpetaja on väga sõbralik, positiivne ja taktitundeline. Meil sai tundides palju nalja ja seepärast oli õhkkond alati positiivne.
Previous
Next

Kõik uudised

Uudiskiri

Tahaksime Sulle teada anda meie uutest õppekavadest, töötubadest ja eripakkumistest ning jagada Sinuga uudiseid ja kasulikku materjali.