УЧЕБА В ШКОЛЕ ПО ИНТЕРЕСАМ ETERNA – ЗАЛОГ УСПЕХА В БУДУЩЕМ!

18742020 10208633824557241 2101896728 nПодошло к концу первое полугодие в Школе по интересам ETERNA и можно уже подвести первые итоги. В нашей школе продолжают успешно работать группы разных направлений: раннее развитие, подготовка к школе, обучение эстонскому и английскому языку. У нас преподают замечательные учителя: добрые, понимающие, готовые помочь детям преодолеть препятствия, возникающие на пути к знаниям. Читать дальше ...

Sisekoolitused Teie ettevõttele

sisekoolitusedEterna Koolituskeskus korraldab sisekoolitusi lähtuvalt just Teie ettevõtte vajadustest! Kui Te tellite koolituse oma ettevõttesse või asutusse meie firmalt, siis Te võite olla kindlad, et korraldame ja viime läbi koolituse, arvestades Teie ettevõtte iseärasusi ja meeskonna soove.

Me pakume sisekoolitusi erinevatel koolitusteemadel ja eri valdkondades. Oleme Teile igati abiks sisekoolituste korraldamisel. Palume võtta meiega ühendust e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

 

Kohustusliku väljaõppe koolitused

ohrana truda 3OOTAME TEID KOHUSTUSLIKU VÄLJAÕPPE KOOLITUSTELE! Me pakume Teile õpet töö- ja tuleohutuse ning ka esmaabi ja toiduhügieeni koolitustel, mida me korraldame nii Jõhvis, Narvas kui ka Tallinnas. Koolituste ajakavaga Te võite tutvuda SIIN.

detskaja-shkola

Для образовательных учреждений

detskaja-shkola

Частная школа по интересам ETERNA объеденяет Детскую языковую школу и Школу развития дошкольников.

kursy-dlja-vzroslyh

Профессиональное обучение