TÄHELEPANU!

tahelenu minLugupeetud kliendid!
Meil on rõõm teatada Teile, et Eterna Koolituskeskus jätkab oma tööd ka selle rangete piirangute ajal. Meie spetsialistid on valmis vastama Teie päringutele, pöördumistele, telefonikõnedele ja e-kirjadele.

Veebikeskkonnas jätkub ka rühma- ja individuaalõpe. Tänu sellele võite sukelduda valitud aine õppimisse kodunt lahkumata - veebiõpe on saadaval kõikjal maailmas.

Kohustusliku väljaõppe koolitused

kohlikud minOOTAME TEID KOHUSTUSLIKU VÄLJAÕPPE KOOLITUSTELE! Me pakume Teile õpet töö- ja tuleohutuse ning ka esmaabi ja toiduhügieeni koolitustel, mida me korraldame nii Jõhvis, Narvas kui ka Tallinnas. Koolituste ajakavaga Te võite tutvuda SIIN.

Keelekursused

keelekursused minEterna Koolituskeskus pakub erinevaid keelekursuseid. Õppimine nii rühmas kui ka individuaalselt.Valida eesti,soome, prantsuse, vene, hiina keel. Õpetame ka asutustes.

 Loe lähemalt >>>

Sisekoolitused Teie ettevõttele

sisekoolitused minEterna Koolituskeskus korraldab sisekoolitusi lähtuvalt just Teie ettevõtte vajadustest! Kui Te tellite koolituse oma ettevõttesse või asutusse meie firmalt, siis Te võite olla kindlad, et korraldame ja viime läbi koolituse, arvestades Teie ettevõtte iseärasusi ja meeskonna soove.
Me pakume sisekoolitusi erinevatel koolitusteemadel ja eri valdkondades. Oleme Teile igati abiks sisekoolituste korraldamisel. Palume võtta meiega ühendust e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

reaalsus

opeastustele

LK Eterna