Psühholoogi nõustamine

psuholoogi noustamine

Miks inimesed pöörduvad psühholoogilise abi järele? Mida rohkem inimesi, seda rohkem põhjusi. Mõned tulevad psühholoogi juurde selleks, et toime tulla mingi raske elusituatsiooniga ja võtta õige otsus vastu. Mõned inimesed ootavad psühholoogilt vastust, kuidas lahkuda kannatuste rajalt ja vabaneda sellistest probleemidest nagu depressioon, närvipinge, hirm. Psühholoogi poole tihti pöörduvad need, kellel on raskusi rahuldavate isiklike suhete loomisel. Tihti pöördutakse psühholoogi poole siis, kui inimene hakkab teadvustama, et midagi tema elus juhtub pidevalt valesti.

Psühholoogi nõustamine on tema jaoks esimene samm, mis näitab, et inimene tõesti tahab midagi muuta oma isiklikes suhetes või tööelus. Antud samm teeb seda soovi reaalsemaks. Ühelt poolt, pöördumine psühholoogi poole näitab tõelist soovi muuta oma elu, aga teiselt poolt, valmisolekut võtma vastutust oma elus toimuva eest. Seetõttu Teie soov pöörduda psühholoogi poole on igati arusaadav ja postiivne ning alates esimeset visiidist Te võite oodata psühholoogi poolt tõsist suhtumist Teie probleemidesse, toetamist ja mõistmist.

Psühholoogi konsultatsioonide tihedus ja kestvus sõltub kõigepealt kliendi eesmärkidest. Tavaliselt võib psühholoogiline nõustamine olla erineva kestvusega: kas üks kord või 10 - 15 kohtumist ja rohkem. Perenõustamine on psühholoogilise nõustamise erajuhtmiks. Antud juhul käsitletakse kliendina tervet pere.

Hind: 50 EUR/1 tund. Kahele inimesele - 65 EUR/1 tund

Te võite panna end kirja psühholoogi juurde tel +372 526 3216 või e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.